World Servants actiegroep Wolvega – bouwen aan verandering

Geen categorie

Kerstpost bezorgen

Wilt u de Kerstkaarten op tijd bezorgd hebben? Vanaf begin december zijn de jongeren weer beschikbaar om uw kerstpost in Wolvega en de gemeente Weststellingwerf rond te brengen. De kosten bedragen € 0,50 per kaart. Omdat er geen brievenbus in de Ichtuskerk staat kunt u op de onderstaande adressen de post inleveren samen met het verschuldigde bedrag.

Familie Eisses – Spoorsingel 41 in Wolvega

Familie Van Opstall – de Pôlle 14 in Wolvega

Familie Van der Merk – Steenwijkerweg 56 in De Blesse

 

Speculaaspoppen actie een succes.

Vrijdag 13 november zijn er 972 speculaaspoppen bezorgd op het World Servants kantoor in Wolvega. WAUW! Veel gemeenteleden en bedrijven hebben bij ons speculaaspoppen besteld. Om het voor bedrijven nog aantrekkelijker te maken boden wij ook aan om ze te verpakken in  sinterklaaspapier. De jongeren hebben hard gewerkt om 547 speculaaspoppen in te pakken.
Inmiddels zijn de meeste speculaaspoppen al bezorgd. Dankzij uw bijdrage kunnen wij bouwen aan verandering in Zambia en Ethiopië en daar willen wij iedereen graag voor bedanken!

Menu