Tentdienst Lindefestival 2019

Geen categorie

Komende zondag is de tentdienst van het Lindefestival. Deze wordt georganiseerd door de gezamenlijke kerken en vindt plaats op het van der Sandeplein, midden in Wolvega. In de Stellingwerf staan verkeerde tijden aangegeven. Het enige echte aanvangstijdstip is: 11.00 uur. De tent is vanaf 10.20 open en dan is er ook koffie, thee en limonade. Ook is er een kinderprogramma:

Zondag 22 september 2019
Komende zondag is de tentdienst van het Lindefestival.
Deze wordt georganiseerd door de gezamenlijke kerken en vindt plaats op het van der Sandeplein, midden in Wolvega.
In de Stellingwerf worden de gekste aanvangstijdstippen genoemd van deze dienst.
Het enige echte aanvangstijdstip is: 11.00 uur.
De tent is vanaf 10.20 open en dan is er ook koffie, thee en limonade. Ook is er een kinderprogramma.
Zie voor meer info: de bijgevoegde afbeelding/poster.

Menu